Spoštovani,

zaradi preklica organizacije nujnega varstva otrok, je varstvo otrok za starše, ki morajo opravljati delo, pomembno za delovanje družbe in države v izrednih razmerah, v domeni med občino, ravnateljem šole in poveljnikom civilne zaščite.

V kolikor potrebujete varstvo za svojega otroka od 1. do 5. razreda in oba starša opravljata tako delo, vas prosimo, da nam to predhodno sporočite na elektronski naslov: vesna.mencinger@guest.arnes.si ali natalija.aber@guest.arnes.si. Ob prijavi navedite ime in priimek otroka, razred, ki ga obiskuje, zadolžitev, ki jo imata oba starša in čas, v katerem bi varstvo za otroka potrebovali.

Svojo potrebo po varstvu boste morali izkazati s pisno izjavo delodajalca. Prav tako mora biti učenec zdrav, brez znakov bolezni. Kje in kako bo nujno varstvo potekalo, vas bomo obvestili.

V upanju, da bomo vsi naredili kar največ za zaustavitev širjenja koronavirusa, vas lepo pozdravljamo.

(Skupno 120 obiskov, današnjih obiskov 1)