Spoštovani starši!

Z namenom, da našim otrokom tudi v času pouka na daljavo zagotovimo uravnotežen topel obrok, vas obveščamo, da bo šolska kuhinja od ponedeljka, 4. 1. 2021 dalje, še naprej pripravljala kosila za vse otroke, tudi za tiste,  ki bi zaradi službene odsotnosti staršev, to potrebovali. Prevzem kosila bo potekal pred zunanjim vhodom v kuhinjo (vrtčevski vhod) od 11.30 do 12.30 ure. V kolikor bi  bilo dovolj prijav za POŠ Dolič, bomo prevzem kosil prav tako organizirali okoli 12. ure tudi tam.

Cena kosila ostaja enaka, povečana za ceno enkratne embalaže (0,25€)  v kateri bo kosilo pripravljeno za prevzem.

V kolikor bi želeli, da bi vaš otrok prevzemal kosilo, ga nanj prijavite na šolski spletni strani pod zavihkom Šolska prehrana ali pa na tel.: 02 88 56 610 oz. na e-naslov: tatjana.roser@guest.arnes.si, in sicer najkasneje do ponedeljka, 4. 1. 2021 do 12.00 ure.

Kosilo je zaradi dobave živil in organizacije dela možno prijaviti le za cel teden.

S spoštovanjem.