Spoštovani starši!

Radi bi vas opomnili, da se bliža pričetek novega šolskega leta 2019/2020 in da je potrebno obroke šolske prehrane (malico in kosil, zajtrk -1.razred) odjavljati in prijavljati preko spletne aplikacije SPLETNA EVIDENCA OBROKOV. >>> KLIK

Otrok, ki je prijavljen in ki bo koristil kosilo v šolski kuhinji, mora vedno imeti kartico pri sebi, drugače le-tega ne bo mogel koristiti. Prav tako ne bo mogel koristiti kosila, če za določen dan ne bo prijavljen. V ponedeljek, 2. 9. 2019  –  ne pozabi na kartico za šolsko kuhinjo!

Neodjavljena malica in kosilo se bo zaračunalo, zato pravočasno (do 8.00 isti dan) uredite odjavo preko spletne aplikacije.

Odjavo prehrane na spletu lahko urejate od 1. 9. 2019 naprej.

Starše in učence prosimo, da se držijo določenih pravil, kajti le tako bomo dosegli cilj, za katerega smo si prizadevali.

Hvala za razumevanje in lep dan.

Ravnateljica:

mag. Natalija ABER JORDAN

(Skupno 1.130 obiskov, današnjih obiskov 1)