V torek, 5. februarja 2019, je v Velenju potekalo področno prvenstvo osnovnih šol v streljanju s serijsko zračno puško.

Tekmovanja se je udeležilo 15 učencev naše šole, ki so se zelo izkazali. Med pionirji sta bila najbolj uspešna Anže V., ki si je pristreljal srebrno kolajno in Dejan J., ki je bil bronasti. Pionirji so ekipno dosegli prvo mesto. K temu rezultatu so prispevali še Vid H., Aljaž O. in Aljaž V., ki so bili 5., 7 in 13.

Med pionorkami je bila najuspešnejša Kaja M., ki je bila druga. Anamarija C. pa je bila deveta.

Uspešno so bili tudi mlajši pionirji in sicer je bil Lenart C. šesti in Emrah S. štirinajsti.

Za dobre strelske rezultate v prihodnosti se v SD Dolič ne bojijo, saj je ekipa cicibanov zasedla odlično drugo mesto, posamezno pa so bili na prvih treh mestih pri cicibanih Jernej G., Tjan J. in Jure G. (iz POŠ Dolič), Anže J. je bil sedmi. Cicibanki Teja M. in Manca F. pa sta si pristreljali 4. oz. 5. mesto.

Vsem učencem iskreno čestitamo in jim želimo še veliko uspehov v prihodnje!