V četrtek, 21. 11. 2019, smo imeli pouk popoldan, saj se je dogajal zaključek koruzijade in bazar.

O koruzi smo se začeli pogovarjati že spomladi, ko smo jo na začetku junija posadili. Čez poletne počitnice je lepo rastla, v jeseni smo jo pobrali, ličkali in iz nje ustvarili izdelke, ki smo jih predstavili na zaključku koruzijade ter prodajali na bazarju.

Na prireditev smo povabili starše, prijatelje, sorodnike… Dogajanje je potekalo v novi telovadnici, kjer je bila scena narejena na temo koruze. Kulturni program so popestrili učenci naše šole, ki so peli, igrali… Učenke gledališkega kluba so zaigrali zanimivo igro z naslovom (Ne)hvaležni medved.

Podelili smo tudi nagrade za najboljša literarna in likovna dela. Za literarna dela so prijeli nagrado devetošolec  Aljaž Orličnik, šestošolki Ivana Oder in Eva Zoja Breznik Kanovnik.

Likovno pa so bili nagrajeni učenci: Nina Jamnikar iz 1. a razreda, Lavra Gošnjak iz 5. a in Bine Križovnik iz 4. a.

Ika, Živa, Leja

Fotografije: Aljaž, Luka in učiteljica Milena