V okviru tedna otroka, ki v letošnjem letu poteka od 7. 10. do 13. 10. 2024, se je na POŠ Dolič dogajalo veliko zanimivega. Učiteljice smo učencem popestrile pouk z različnimi gosti, ki smo jih prijazno povabile med nas.

• V ponedeljek je z nami migala in nas dobro ogrela zelo znana slovenska atletinja, Doličanka, Jerneja Smonkar.
  • V torek smo medse sprejeli go. Majdo iz lokalnega društva, ki je razmigala naše prstke z ročnimi spretnostmi. Iz odpadnega materiala smo izdelali zanimive organizatorje.
  • V sredo je učence z zanimivim športnim poligonom razveselil trener Simon. Po pestri športni uri pa smo spoznali gospoda Hrena, ki je z nami delil svoje znanje o igranju na inštrumente ter nam nekaj inštrumentov tudi predstavil.
  • V četrtek so učenci višjih razredov pripravili kulturni program za sprejem prvošolcev. Tako so tudi prvošolci postali člani šolske skupnosti.
  • V petek so nas obiskali gasilci z evakuacijsko vajo. Ker je oktober mesec požarne varnosti, smo si lahko gasilsko opremo tudi ogledali. Gasilci so v avli šole postavili gasilsko razstavo.

Slike zadovoljnih učencev povedo več kot besede.