V 1. razredu smo teden otroka preživeli malo drugače. K nam smo povabili različne goste. Učitelji iz glasbene šole Slovenj Gradec so nam pripravili glasbeno pravljico o Vidku in srajčici.

Prvič smo obiskali tudi šolsko knjižnico, kjer nam je knjižničarka prebrala pravljico. Pogovorili smo se o primernem obnašanju v knjižnici in si izposodili  knjige.

Dobili smo obisk prijateljev iz Vrtca Mislinja in skupaj z njimi smo si ogledali lutkovno predstavo Izgubljeno darilo, ki so nam jo zaigrale učiteljice prvih razredov. Prav tako smo si pri uri slovenščine ogledali lutkovno predstavo o Mojci Pokrajculji.

Obiskala nas je tudi medicinska sestra. Pogovarjali smo se o tem, kako poskrbimo za svoje zdravje in ga ohranimo.

Teden je bil pester, zanimiv , drugačen in zagotovo si ga bomo zapomnili.

Učenci in učiteljice 1.razredov