V času tedna otroka nas je v 4. razredu vsak dan čakalo eno presenečenje.

• V ponedeljek smo začeli z razredno uro na prostem. Ker nam je vreme dobro služilo, smo lahko preživeli zunaj še celoten družabni odmor. Zunaj smo se igrali različne socialne igre ter ekipne športe.
  • V torek smo lahko, ne boste verjeli, pri pouku imeli žvečilne gumije. Tako smo se sprostili in so naši možgančki še bolje delovali in razmišljali.
  • V sredo pa nam je bilo še posebej všeč, saj smo k naši uri športa povabili naše babice in dedke. Ker so bili več kot odlični, so si na koncu prislužili medalje.
  • V četrtek smo se pri uri slovenščine odpravili v knjižnico, kjer smo se z gospo knjižničarko pogovorili o obiskovanju knjižnice in spregovorili tudi o naših čustvih, saj je bil tudi mednarodni dan duševnega zdravja.
  • Teden otroka pa smo zaključili v računalniški učilnici in sicer pri uri matematike. Bil je več kot odličen teden otroka.

Aja, skoraj bi pozabili… med družabnimi odmori smo si lahko izbrali film ali risanko, ki smo si jo takrat lahko ogledali.