Ponedeljek, 24. 6. 2024, je bil dan, ki smo ga že vsi nestrpno pričakovali. Dan, ko se pričenjajo POOOOOČITNICEEEE.

Po malici smo na zaključni prireditvi preleteli uspehe tega šolskega leta, razdelili srebrna in zlata priznanja najbolj uspešnim in priznanja šole, razglasili naj športnika, športnico, naj učenca, učenko,zaploskali zlatim pevkam, bralcem in petkam. Prisluhnili smo šolskim zborom in mladim glasbenikom s podružnice. Svojo pesem je prebrala Lara, tretješolci pa so počitniško zaplesali. Program sta vodila Jakob in Nuša, nastopili pa so še Nina, Matevž, Anej in Tina. I’ll be there for you pa so nam zaigrali in zapeli člani Ansambelske igre.
Pred šolo smo se še posladkali s točenim sladoledom in s spričevali v rokah šoli pomahali v slovo.

Se vidimo jeseni!